header

NOVINKY Z TIQE 22

Již několik týdnů máme stopstav zakázek na tuto sezónu. Došívat vše budeme až do konce září. Omlouvám se, že nemůžeme v současné době uspokojit další nové objednávky, ale velmi si vážím, že se vám modely TIQE líbí, ale pro letošní rok jsme opět přesáhly o 100 % kapacity dílny a tak je rozložená v čase.

A protože vím, že tento stav kdy se u nás dájí objednat modely pouze jeden měsíc a pak i osm měsíců čekat na svůj model je již po třech letech neudržitelný- BUDU MĚNIT KONCEPT ATELIÉR.

Podzim bude ještě takový zaběhový, kdy budeme stále šít celou kolekci podzim zima 2022 na zakázku, ale říjen/ listopad představím vedle klasické kolekce NAŠI NOVOU MÓDNÍ ZNAČKU, která bude ihned k prodeji a bude i NOVÝ ESHOP, kde si můžete modely objednat.

Při tom stále budeme šít v ateliéru modely na míru, jen budou oproti již našitým kousků dražší, ale o to více se mohu pak věnovat klientkám s jejich individuálními zakázkami a vytvářet pro ně exkluzivní modely. Proto prosím ještě chvilku posečkejte, nepřestávejte nám fandit, i když se nedá nyní nic objednat. Dělám vše pro to, aby právě modely NOVÉ ZNAČKY byly pro vás připravené a hned k odběru.

V letních měsících nás kromě šití objednanýc zakázek čeká připravit 2 kolekce na prezentaci a tak máme šíleně práce.Držte nám palce a těšíme se na podzim na vás.

Foto: pro Ona Dnes, backstage, Lucie Robinson